Drage drže lidersku poziciju Malonogometne lige Marin Kapela

Liga Marin Kapela pored ide prema svom kraju i ostaje samo još jedno kolo do samog završetka. Drage su tijekom cijele lige bile najbolja ekipa koju krasi kolektivni duh zajedništva, visoke kvalitete ,velikog prijateljstva i krajni rezultat nije moga izostati.
Drage drže lidersku poziciju od petog kola  i takav podvig još nitko nije uspio ostvariti u ligi Marin Kapela. Viceprvak lige Cb Kula igra u vrhunskoj formi i očitali su pravu malonogometnu lekciju fenjerašima lige  Herojima  i pobijedili ih visokim rezultatom 11:3. 4 Asa Lisičić u zadnjim kolima pokazali su svoju pravu kvalitetu , veliku formu i jednostavno melju svoje protivnike.
Lišane su to najbolje osjetile na svojoj koži ,jer su ih Asovi nadigrali i pregazili s visokim rezultatom 10:2.Budak i Benkovac odigrali su odličnu i zanimljivu utakmicu,gdje je Benkovac u prvom poluvremenu bio bolji protivnik i vodio je 2:0 ali u drugom poluvremenu Budak je odigrao pravu malonogometnu simultanku, preokrenuo rezultat i na kraju su zasluženo pobijedili 4:2.Derbi kola odigrali su Fortuna Drage i Čista Velika,ova utakmica je puno značila Čistoj Velikoj u borbi za drugo mjesto  na tablici.
Čista Velika prvo poluvrijeme je vodila 2:1 ali u drugom djelu ponestalo im je snage,što je Fortuna znalački iskoristila i preokrenula rezultat na konačnih 3:2 u svoju korist. Dola Stankovci u zanimljivoj i kvalitetnoj  utakmici zasluženo je  pobijedila mladu momčad Jezera 3:2.

CB KULA-HEROJI JUNIORI 11:3