Drage nastavljaju svoj veliki pobjednički niz

Drage nastavljaju svoj veliki pobjednički niz, te i dalje čvrsto drže lidersku poziciju. Protiv Lišana odigrali su utakmicu u velikom stilu, kako to priliči trenutnom lideru lige i razmontirali su Lišane 6:1.Posebno se istaknuo  najbolji igrač utakmice mladi Ante Barešić koji je postigao hattrick i duetu sa Tomislavom Vulinom bio prava napast za obranu Lišana.CB Kula je teškom mukom pobjedila odličnu i raspoloženu ekipu Dolu Stankovce 1:0.Bila je to tvrda,žestoka i borbena utakmica u kojoj je odlučila sitna pogreška obrane Dole.4 Asa Lisičić pobjedili su mladu momčad Jezera 6:3 ali su Jezerani pružili odličan otpor u prvom poluvremenu.U drugom dijelu utakmice, odlučila je velika kvaliteta, iskustvo i fizička sprema Asova. Prvi strijelac lige Mario Marković opet je bio ključni igrač utakmice i uvalio Jezeranima tri komada.

Fortuna Drage pregaizile su Tribunj 9:1 i moćni Švabin stroj u velikom stilu melje svoje protivnike.Roko Stojanov-Ćusa bio je posebno raspoložen i uvalio Tribunju četiri komada.Čista Velika na krilima maestralnog i raspoloženog Josipa Zekonjića, koji je postigao četiri gola,pobjedila je Vranu 8:3.Budak je teško i tijesno pobjedio fenjeraša Heroje Juniore 1:0.Heroji pojačani sa par iskusnih igrača odigrali su odličnu utakmicu, iskusni lisac Zvonimir Miletić u zadnjoj minuti postigao je pobjedonosni zgoditak za Budak.Pristeg je u zanimljivoj utakmici s puno preokreta pobjedio Benkovac 4:2 iako  su Benkovčani u prvom poluvremenu vodili 2:0.U drugom poluvremenu Pristeg je otpustio kočnice,odigrali su veliku utakmicu ,preokrenuli rezultat i zasluženo pobjedili 4:2. Zbog zimske pauze liga se prekida i planira se nastaviti 27.02.2017.g.

Suci:Stipe Bačelić i Marko Bilušić(Šibenik)
DRAGE-LIŠANE 6:1