LIGA MARIN KAPELA Mlada ekipa “4 Asa” preuzela vodstvo

Liga Marin Kapela što se bliži kraju postaje sve kvalitetnija,neizvjesnija i efikasnija.U ovom 20.kolu gledali smo vrhunske utakmice sa puno zgoditaka.iznenađenja i efikasnosti.Izvanredna mlada ekipa 4 Asa ušla je u veliku formu, pobjedili su Čistu Veliku 5:1 i preoteli su  lidersku poziciju Lišanima koji su dugo bili na vrhu tablice.Čista Velika nije imala nikakvog rješenja oduprijeti se vrhunskoj igri ,taktičkoj postavi i trkački raspolženim Asevima.CB Kula opet je pokazala svoju veliku moć, kvalitetu,formu i taktkičku zrelost jer Benkovac je poveo 2:0 ali onda slijedi uraganski neizdrživi presing u drugom poluvremenu gdje se istakao veliki golgeter Toni Petrina koji je postigao hattrick,Benkovac je morao priznati kapitulaciju za konačan rezultat 4:2 u korist Kule.Rovovsku bitku vodili su Budak i Drage gdje su Drage povele 2:0 ali u drugom  poluvremenu Budak igra izvanredno i na krilima Babca i Brkovića dolazi do preokreta utakmice za konačnih 3:2 u korist Budaka.Dola Stankovci i Fortuna Drage podjelili su bodove iako je Dola rano povela 2:0 ali Švabini lavovi ipak su uspjeli izjednačiti za pravedan remi 2:2.Tribunj i Vrana odigrali su ravnopravnu i odličnu utakmicu gdje je Jureta u zadnjoj minuti utakmice postigao pobjedonosni zgoditak 3:2 u korist Tribunja.Pomlađena ekipa Torova opet je pokazala odličnu igru protiv fenjeraša Pirovca ,gdje Pirovac u zadnje dvije utakmice pruža odlične igre i postaje tvrd orah za svoje protivnike.Nova zvijezda Torova Mateo Mrkić-Džomba odigrao je vrhunsku utakmicu i postigao rijetko viđen eurogol .Torovi su ipak na kraju zasluženo pobjedili 3:2
Igralište na Kapeli.Suci:Joso Crnogaća i Antonio Čvrljak(Šibenik)
4 ASA-ČISTA VELIKA 5:14 ASA-M.Bačić(1),Šitum,
Mladen Jarmanović(1),
K.Bačić,M.Bačić,
A.Rašić,I.Bačić,T.Bačić(1),Čirjak,Lučić(2).
,Mario Jarmanović,Marković,Čerina,Zanić .Voditelj ekipe:Marko Bačić

ČISTA VELIKA-Storić,A.Biluš,
Ušljebrka(1)J.Pešić,B.Biluš
,Kendeš Zekonjić,Pavlović,
I.Pešić,Škugor,Storić,Ledenko,Klarin.Voditelj ekipe:Blaž Biluš

CB KULA-BENKOVAC 4:2CB KULA  J.Jolić,I.Jolić,,Petrina(3), Kosor(1),Grozdanić ,Toni Junaković,
Maretić,Rak,Slavica,Gatara ,Škugor,Kartelo,Goreta.,Tino Junaković,Tanfara. Voditelj ekipe:Antonio Kulušić

BENKOVAC:  Tokić,Zrilić,  Miletić,Šunić,Rakić,