LIGA MARIN KAPELA Plazina, Zekonjić i Petrina najbolji strijelci

Liga Marin Kapela u 16. kolu opet je bila uzbudljiva, efikasna i s pregršt iznenađenja. Lišane su zadržale lidersku poziciju ali uz velike poteškoće pobjedili su pomlađenu momčad Torova 5:3. Mladi lavovi iz Torova pružili su sjajnu igru i otpor favoritu Lišana, čak su dva puta bili u vodstvu i kod rezultata 3:2 promašli su dva zicera.
Preokret utakmice donio je  briljantni iskusni majstor Neven Šimunac-Pikut koji je u dvije minute postigao dva gola i zapečatio zasluženu  pobjedu Lišana 5:3. Veliku utakmicu odigrali su Čista Velika i Drage gdje je svakoj ekipi pripalo po jedno poluvrijeme.
Drage su u prvom poluvremenu igrale odlično imale su vodstvo 2:0 ali u drugom poluvremenu slijedi furiozan presing Čiste Velike i to je urodilo plodom  i Čista Velika je poravnala na zaslužan remy 2:2.Dola Stankovci je u odličnom susjedskom derbiju pobjedila Budak gdje je Bruno Vunić-Čuki sa zadnjim sučevim zviždukom postigao pobjedonosni zgoditak  4:3 za Dolu Stankovce.
Benkovac je protiv Vrane bio u ulozi favorita ali u igri Vrana je pokazala svoju snagu,kvalitetu i bila je dostojan protivnik i utakmica je završila sa pravednim remijem 2:2.
CB Kula ulazi u veliku formu i uspon na tablici  ,gdje su očitali pravu malonogometnu lekciju odličnoj ekipi 4 Asa.
Kula je bila premoćna tijekom cijele utakmice,stvorili su mnogo šansi i zasluženo pobjedili 3:1.Tribunj je pregazio i ponizio oslabljenog  fenjeraša Pirovca sa rekordnim rezultatom lige 15:0.

Igralište na Kapeli.Suci: Vitomir Vujko i Branko Vrzić(Šibenik)

TRIBUNJ-PIROVAC 15:0

TRIBUNJ- N.Cvitan,Kursar ,Popov, D.Stipaničev,Zorić,Škugor,I.Stipaničev (1),Štampalija(3),D.Stipanićev (2) ,Mudronja(2) A.Cvitan,Stančić(4)Jureta(3) .Voditelj ekipe: Mate Jugov

PIROVAC-Š.Orlović,M.Meić,N.Troskot,B.Morić,T.Troskot,J.Meić,Žilić,Škerić,Lekaj,M.Barić,Čubrić,M.Morić.Voditelj ekipe:Alen Barić

DOLA STANKOVCI -BUDAK 4:3

DOLA STANKOVCI  – J. Dubravica,L.Vunić Sarađen, Mateo Klarić, B. Vunić(2), L. Dubravica,Mate Klarić, Dario Perica,Prekpalaj,Šarić ,Deur(1),Dino Perica(1) .

.Voditelj ekipe:Luka Dubravica

BUDAK-Kranjac,Brković(2),Miletić,K.Brčić,I.Orlović,Vunić,Mate Brčić ,M.Bačić,M.Orlović(1),Babac,Bašić.Voditelj ekipe:Radoslav Perica-Kole

BENKOVAC-VRANA 2:2

BENKOVAC:  Tokić,Zrilić,  Miletić,Šunić,Rakić(2),Anić,Lučić,Bašić,Lučić , Guzić,,Maračić, Margarin.Voditelj ekipe :Ante Ljutić

VRANA-Barišić,Banđen,Polegubić(1),Đodan,Čačić,Ivan Čirjak,Šarić,Desnica,Knežević(1),Ante Čačić,Jasmin Čirjak,Martin ČirjakVoditelj ekipe:Marin Čačić

ČISTA VELIKA-DRAGE 2:2

ČISTA VELIKA-Storić,A.Biluš,Ušljebrka,J.Pešić,B.Biluš,Kendeš Zekonjić,Pavlović(1),I.Pešić,Škugor(1),Storić.Voditelj ekipe:Blaž Biluš

DRAGE-Peričić,A.Barešić(1),T.Vulin,M.Stojanov,Marketin,Bačkov(1)Katuša,S.Vulin,T.Barešić,Erceg,Bašić,M.Vulin.Voditelj ekipe:Marin Barišić

4 ASA-CB KULA 3 :1

CB KULA  J.Jolić,I.Jolić,,Petrina, Kosor(2),Grozdanić ,Toni Junaković, Maretić,Rak,Slavica,Gatara ,Škugor,Kartelo(1)Goreta.,Tino Junaković.Voditelj ekipe:Antonio Kulušić

4 ASA-M.Bačić,Šitum, Mladen Jarmanović,K.Bačić,M.Bačić,A.Rašić,I.Bačić,T.Bačić,Čirjak(1),Lučić.,Mario Jarmanović,Marković,Čerina. Voditelj ekipe:Marko Bačić