MALONOGOMETNA LIGA MARIN KAPELA Mlada ekipa “4 asa” i dalje u vodstvu!

Liga Marin Kapela ide prema svom samom završetku  postaje sve neizvjesnija i kvalitetnija.Mlada ekipa 4 Asa ostaje i dalje tijesno lider lige  u stopu je prate CB Kula,Čista Velika i Lišane.

Ostaje još pet kola do kraja lige ,bit će zaista puno uzbuđenja, promjena na vrhu tablice i puno kvalitetnog nogometa. Vidjeli smo odličan nogomet u 21.kolu gdje je CB Kula očitala pravu malonogometnu lekciju odličnoj ekipi Budaka, uvalili su im čak sedam komada i zasluženo pobjedili 7:2.

CB Kula igra u vrhunskoj formi i veliki je favorit za prvaka.Fenjeraš Pirovac u zadnja tri kola igra izvanredno i protiv lidera lige 4 Asa odigrali su najbolju utakmicu jer su u prvom poluvremenu vodili 2:0  i do zadnje dvije minute utakmice imali su remy ali ponestalo je snage i 4 Asa su spretno i sretno pobjedili 4:2.

Pravu malonogometnu dramu priredili su Fortuna Drage i Tribunj jer se rezultat izmjenično mjenjao i tri minute prije kraja Joso Jureta postiže pobjedonosni gol 4:3 za Tribunj.

Benkovac je iznenadio favorita Lišane i zasluženo su pobjedili 2:1 i sa ovom pobjedom pogotovo su zakuhali  borbu za sam vrh tablice.Čista Velika je na krilima velikog majstora malog baluna Josipa Zekonjića pregazila Dolu Stankovce jer Zeko je bio nezaustavljiv i uvalio je Doli  pet komada.

Josip Zekonjić je sada prvi strijelac lige sa 24 gola.

Igralište na Kapeli.Suci: Branko Vrzić i Davor Parancin(Šibenik)
CB KULA-BUDAK 7:2