Održan 16. plivački maraton Biograd 2019. Održan 16. plivački maraton Biograd 2019.
U nedjelju, 11. kolovoza, u organizaciji Plivačkog kluba Dupin iz Biograda, završen je 16. plivački maraton Biograd 2019. u dužini od 3500 m, a... Održan 16. plivački maraton Biograd 2019.

U nedjelju, 11. kolovoza, u organizaciji Plivačkog kluba Dupin iz Biograda, završen je 16. plivački maraton Biograd 2019. u dužini od 3500 m, a nešto ranije i 10. memorijalna utrka Dino Eškinja koja se plivala u dužini od 1000 metara. Vrijeme i uvjeti za plivanje su bili izvrsni. Na obje utrke nastupio je veliki broj plivača i rekreativaca, po 93 na svakoj, odnosno na obje utrke je ukupno nastupilo 186 natjecatelja. Pehari i odličja za najuspješnije sudionike na obje utrke su podijeljeni velikom broju natjecatelja po kategorijama, a izdvojit ćemo samo neke.

Na maratonskoj utrci 3500 m ukupni pobjednici u muškoj konkurenciji su bili

  1. ĐURIĆ FILIP, PK DUBRAVA, :44:22
  2. MATIĆ PETAR, POŠK: 44:32
  3. GLUHAK TIN, PK DUBRAVA, :44:35

Kod žena ukupne pobjednice na 3500 metara su bile:

  1. BULIČIĆ ANTONIA, KDP SPLIT, :46:07
  2. ARALICA LUCIJA 1997 HAKDP MLADOST, :46:42
  3. SVEDROVIĆ TARA 2006 HAPK MLADOST, :47:56

Na memorijalnoj utrci Dino Eškinja ukupni pobjednici u muškoj konkurenciji su bili:

  1. VUKIČEVIĆ ROBERT, PK ŠIBENIK :10:21
  2. PERČINIĆ KARLO, HAPK MLADOST :10:25
  3. GRGIĆ DUJE, PK JADERA :10:43,

a kod plivačica na 1000 m pobjednice su bile:

  1. ČIGIR MELISSA, HAPK MLADOST :11:15
  2. MARTIĆ IVA, HAPK MLADOST :11:26
  3. RAIĆ MARIJA, HAPK MLADOST :11:31

 

Svakako valja još spomenuti i najstarijeg i najmlađeg sudionika maratona, a to su:

Ivica Čulina, PK Jadera, rođen 1950. te Luka Radas, PK Dupin, rođen 2008. godine

Organizator Plivački klub Dupin je također nagradio i najbrže domaće plivače na 3500 m a to su

SEKHAR DANIELA, PK Dupin kod plivačica te

MRVICA KARMELO VK Biograd kod plivača

 

Izdvojit ćemo još pobjednike po starosnim kategorijama utrke na 3500 metara,

kategorija 12 i mlađi Ž:

  1. MILJANIĆ MAŠA, HAKDP MLADOST
  2. BRKIČIĆ LUCIJA, PK MEDVEŠČAK
  3. HERCEG RITA, KDP DONAT

kategorija 12 i mlađi M:

  1. KUKOČ MARIN KREŠIMIR KDP SPLIT
  2. KUKOČ IVAN BRANIMIR KDP SPLIT
  3. JANČIĆ JURAJ, ZPK

kategorija 13 do 15 Ž:

  1. SVEDROVIĆ TARA, HAPK MLADOST
  2. ŠOŠTARIĆ EVA, DONAU WIEN
  3. KUMAN MARIJA, PK JADERA

kategorija 13 do 15 M:

  1. REBIĆ TIN, HAPK MLADOST
  2. FILKOVIĆ MATTEO
  3. ČERBA PAOLO, PK DUBRAVA

kategorija 16 do 19 Ž

  1. BULIČIĆ ANTONIA ,KDP SPLIT
  2. KALINIĆ LORA, HAPK MLADOST
  3. ČERBA NIKA, RK GERONIMO

kategorija 16 do 19 M

  1. ĐURIĆ FILIP, PK DUBRAVA
  2. GLUHAK TIN , PK DUBRAVA
  3. ARALICA JAKOV, HAKDP MLADOST

kategorija 20 do 29 Ž

  1. ARALICA LUCIJA , HAKDP MLADOST
  2. ŠIMIČEVIĆ ANTONELA, KDP DONAT

kategorija 20 do 29 M

  1. ČOPAC ROKO
  2. SORIĆ MATIJA, KDP DONAT ZADAR
  3. PETKOVIĆ TOMISLAV, PLK NABILDANI MOZAK

kategorija 30 do 39 Ž

1.ŠIMIĆEV MUŠIĆ JOSIPA, KDP DONAT

kategorija 30 do 39 M

  1. MATIĆ PETAR, POŠK
  2. VLATKOVIĆ NIKO, KDP DONAT
  3. PRIŽMIĆ SAŠA, KDP DONAT

kategorija 40 do 49 Ž

  1. SVEDROVIĆ TEA, HAPK MLADOST
  2. ŠKEVIN DALIBORKA, TK SWIBIR
  3. IVANOVIĆ DANIJELA, PK DUPIN

kategorija 40 do 49 M

  1. MILJANIĆ MIRO, HAKDP MLADOST
  2. ADŽIĆ DRAŽEN, KDP DONAT
  3. ŠOŠTARIĆ IVAN, DONAU WIEN

kategorija 50 do 59 Ž

  1. KOLEGA ZRINKA, KDP DONAT

kategorija 50 do 59 M

  1. VALLON PIERO, KDP SPLIT
  2. ŠKEVIN DARKO, TK SWIBIR
  3. TROSKOT SVEN, KDP ZADAR

kategorija 60 i stariji M

  1. MERDŽO STJEPKO
  2. HANŽEK ZDRAVKO, PK POSEJDON
  3. BOROVEC KRUNOSLAV TK MARATHON 95 – VARAŽDIN

 

Pobjednici po kategorijama za domaće plivače na 3500 m

12 i mlađi Ž

  1. GULAN KARLA 2007 PK DUPIN 1:19:10
  2. BAČKOV ĐANA 2008 PK DUPIN 1:30:07

12 i mlađi M

  1. RADAS LUKA 2008 PK DUPIN 1:15:03
  2. MOROŽIN ŠIMUN 2007 PK DUPIN 1:19:04
  3. JELIĆ ANTE 2007 PK DUPIN 1:21:27

13 – 15 Ž

  1. SEKHAR DANIELA 2004 PK DUPIN 1:04:17
  2. VASILJ DIJANA 2006 PK DUPIN 1:08:46
  3. PETRIĆ ANA-AMELIJA 2006 PK DUPIN 1:19:13

13-15 M

  1. SEKHAR KRIS BORNA 2006 PK DUPIN 1:18:04
  2. JANKOVIĆ IVAN 2005 PK DUPIN 1:21:39

16 – 19 Ž

  1. PANDŽA DORIJA 2003 PK DUPIN 1:07:47

16-19 M

  1. MRVICA KARMELO 2003 VK BIOGRAD 1:04:44

30 – I STARIJI Ž

  1. IVANOVIĆ DANIJELA 1976 PK DUPIN 1:17:08

 

 

Pobjednici po kategorijama memorijalne utrke Dino Eškinja 1000 M

8 i mlađi Ž

REBIĆ MARIJA

8 i mlađi M

  1. ČUTURA TOMA, MORNAR

9 – 10 Ž

  1. FABIJANAC ZORA, ZPK
  2. IVŠAC LEONARDA, PK MEDVEŠČAK
  3. VRKIĆ ANI, PK DUPIN

9-10 M

  1. IVANOVIĆ KARLO, ZPK
  2. MLADOST MILJANIĆ VANJA, HAPK
  3. OLIVARI ROKO, PK MEDVEŠČAK

11 – 12 Ž

  1. ŠTARK ANJA, PK NOVI ZAGREB
  2. VRDOLJAK ANGELA, P.K.POŠK SPLIT
  3. IVANOVIĆ HELENA, ZPK

11-12 M

  1. REBIĆ LUKA ,HAPK MLADOST
  2. PETEK NINO ,PK DUPIN
  3. PERIŠIĆ LEON, PK DUPIN

13 – 14 Ž

  1. SMUĐA NIKA, MORNAR
  2. MLADOST STARČEVIĆ MAGDALENA, HAPK
  3. VRDOLJAK LAURA , P.K.POŠK SPLIT

13-14 M

  1. BRKLJAČIĆ GRGA, HAPK MLADOST
  2. KRPINA ROKO, PK MEDVEŠČAK
  3. JOSIPOVIĆ BRUNO, PK DUBRAVA

15 – 16 Ž

  1. MARTIĆ IVA, HAPK MLADOST
  2. DEKANIĆ NERA, HAPK MLADOST
  3. ČERBA NIKA, RK GERONIMO

15-16 M

  1. PERČINIĆ KARLO, HAPK MLADOST
  2. ĐURIĆ JAKOV, PK DUBRAVA
  3. KRNJAK NIKOLA, GERONIMO

17 – 19 Ž

  1. ČIGIR MELISSA,HAPK MLADOST
  2. RAIĆ MARIJA, HAPK MLADOST
  3. AFFOLTER LETIZIA, PK DUPIN

17-19 M

  1. VUKIČEVIĆ ROBERT,PK ŠIBENIK
  2. GRGIĆ DUJE,PK JADERA

20 – 29 M

  1. KARLO PK, DUPIN KALINIĆ
  2. JELIČIĆ KARLO, PK DUPIN

30 – 39 Ž

  1. MILAČIĆ ANDRIJANA
  2. MARIĆ IVANA, PK ZEC
  3. BARANI VALENTINA, PK DUPIN

40 – I STARIJI Ž

  1. DOZET ŠTARK ANA, PK POSEJDON 6
  2. REBIĆ KRISTINA, PK POSEJDON
  3. MILJANIĆ HANA

40 – STARIJI M

  1. MEDIĆ ALAN
  2. BIOČIĆ BERISLAV, PK MRAČAJ 1978 13:42
  3. TURNIŠKI ZDENKO

Trenutno nema komentara na ovaj članak

Registriraj se i komentiraj!

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.