Počela malonogometna liga Marin Kapela

Liga Marin Kapela u  prošlu subotu počela je svoju novu sezonu sa čak pet novih ekipa:Samo nek je ladna,Vrana,Čista Velika,Drage i 4 Asa a pet ekipa od prošle sezone odustale su:prvak Vodice,Pirovac veterani,Croatia Stankovci,Vukšić i Grabovci.Po pruženim igrama u prvom kolu vidjelo se da će  ove sezone liga biti dosta kvalitetna i zanimljiva.Čista Velika i Vrana odigrali su solidnu i efikasnu utakmicu gdje je Čista Velika pokazala više htijenja ,šansi i zasluženo je pobjedila 3:2.Drage i Torovi u susjedskom derbiju odigrali su odličnu,čvrstu utakmicu sa puno dobrih šansi ali malo golova.Drage su u prvom poluvremenu imali punu dominaciju na terenu poveli su 1:0 i u zadnjim sekundama prvog poluvremena nisu realizirali šesterac.U drugom poluvremenu bilo je puno šansi sa obe strane i u zadnjim sekundama utakmice Šestan je poravnao rezultat za konačnih 1:1.Benkovac i ove sezone jedan je od velikih favorita za sam vrh jer su doveli par pojačanja i to je osjetila  ekipa Dole Stankovci koja nije mogla parirati moćnoj ekipi Benkovca a sam rezultat od 5:1 sve govori.Ljepoticu kola odigrali su CB Kula i Lišane gdje su gledatelji mogli uživati u pravooj velikoj utakmici i derbiju.Lišane su rano povele 2:0 ali Kula stiska puni gas i brzo se vraća u igru i poravnava rezultat na 2:2.U nastavku utakmice po kiši igralo se još čvršće ,kvalitetnije i Lišane su pokazale veliku moć te zasluženo pobjedili velikog protivnika Kulu 5:3. Ekipa 4 Asa je nadigrala kvalitetnu ekipu Tribunja 5.:2 gdje je  briljirao Danijel Lučić koji je  uvalio Tribunju čak četiri gola a Budak je rutinski “oladio” s 4:0 simpatičnu ekipu Samo nek je ladna.Pirovac je pobjedio Vranu 2:1 u solidnoj utakmici.

Igralište na Kapeli.Suci: Vitomir Vujko i Davor Parancin(Šibenik)

ČISTA VELIKA-FORTUNA DRAGE 3:2

ČISTA VELIKA-Storić,A.Biluš,Ušljebrka,J.Pešić,B.Biluš(1),Kendeš(1) Zekonjić,Pavlović,I.Pešić,Vodanov(1).Voditelj ekipe:Blaž Biluš

FORTUNA DRAGE-Peričić,I.Vulin,A.Stojanov,Mate.žBarešić,Miloš(1),V.Stojanov,J.Vulin,Mario Barešić,Vučkov,R.Barešić,S.Barešić(1).Voditelj ekipe:Joško Stojanov-Švabo

PIROVAC-VRANA 2:1

PIROVAC-Š.Orlović,Meić(1),N.Troskot,Čepulo,T.Troskot,Žilić,Škerić(1),Lekaj,M.Orlović.Voditelj ekipe:Alen Barić.

VRANA-Barišić,Banđen,Polegubić(1),Đodan,Čačić,Čirjak,Šarić,Desnica.Voditelj ekipe:Marin Čačić

DRAGE-TOROVI 1.1

DRAGE-M.Vulin,Barešić,T.Vulin(1),M.Stojanov,Marketin,Katuša,Peričić.Voditelj ekipe:Marin Barešić

TOROVI Mršić,Lukić,A.,Birkić,Mrkić,Čulina,Knez,Šestan(1),D.

Birkić,H.Brkljača,Mikulić,KrklješVidaković.Voditelj
ekipe:Momir Krklješ
BENKOVAC-DOLA STANKOVCI 5:1BENKOVAC:  Zrilić,  Miletić,Šunić(2),Rakić,Anić(1),Lučić,Bašić(2),
Guzić,,Maračić,,, Margarin.Voditelj ekipe :Ante Ljutić

DOLA STANKOVCI  – J. Dubravica(1),L.Vunić Sarađen, Mateo
Klarić, B. Vunić, L. Dubravica,Mate Klarić,Perica,Prekpalaj,Šarić,Deur
.Voditelj ekipe:Luka Dubravica

LIŠANE-CB KULA 5:3LIŠANE-T Radaš,A.Šimunac(1),Plazina(2)L.Nimac-Đimi(1),N.Šimunac,I.Nimac,M.Radaš,M.Nimac(1).Voditelj ekipe :Jure Nimac-Pablo

CAFFE BAR KULA  J.Jolić,I.Jolić,T.Kulušić,Petrina, Kosor,Grozdanić(1)
Maretić,Rak,Slavica(1),Gatara,A.Kulušić,Kartelo(1),Goreta.Voditelj ekipe:Antonio Kulušić

4 ASA -TRIBUNJ 5:2
4 ASA-M.Bačić,Šitum,Jarmanović,K.Bačić,A.Rašić,I.Bačić,T.Bačić,Čirjak(1),Lučić(4).Voditelj ekipe:Marko Bačić
TRIBUNJ-Cvitan,Kursar,Popov(2),Stipaničev,Zorić,Škugor,Štampalija.Voditelj ekipe: Mate Jugov
BUDAK-SAMO NEK JE LADNA 4:0
BUDAK-Jurić,Brković(1),Miletić(1),K.Brčić,I.Orlović(1),Vunić,Mate Brčić,M.Bačić,M.Orlović(1).Voditelj ekipe:Kristijan Brčić
SAMO NEK JE LADNA-Srdarev,Stipaničev,Gašpić,Perkov,Franić,Babun,Petrović,Krečak,Ćuzela.Voditelj ekipe:Igor Stipaničev
Tekst i foto: Marko Ledenko Mane