SJEĆANJE NA HEROJA Memorijalni turnir “Denis Špika” organiziran vrhunski! SJEĆANJE NA HEROJA Memorijalni turnir “Denis Špika” organiziran vrhunski!
Pobjedama kadeta Splita i juniora Cedevite završen je četverodnevni 19. Memorijalni međunarodni turnir “Denis Špika” u spomen na poginulog hrvatskog branitelja i nekadašnjeg košarkaša... SJEĆANJE NA HEROJA Memorijalni turnir “Denis Špika” organiziran vrhunski!

Pobjedama kadeta Splita i juniora Cedevite završen je četverodnevni 19. Memorijalni međunarodni turnir “Denis Špika” u spomen na poginulog hrvatskog branitelja i nekadašnjeg košarkaša Sonik Puntamike.
U kadetskoj konkurenciji Splićani su u finalu bili puno uspješniji od vršnjaka iz KK Zadra rezultatom 77:55, dok su treće mjesto zauzeli košarkaši Cedevite pobjedom nad Cibonom 82:70.
Među juniorima nadmoćni pobjednik je momčad Cedevite koja je u finalu bila više nego uvjerljiva protiv Splita rezultatom 101:63.
U borbi za treće mjesto juniori Cibone bili su bolji od Zadra te su slavili sa 82:68.
Najjači turnir ove godine za mlađe uzraste bila sjajna je uvertira za jubilarni 20-ti susret mladih nada koji će 2017. godine opet dovesti najbolje što će hrvatska košarka imati u svojim godištima.finale-kadeti_crop_800x450

Konačni rezultati i sveukupni poredak:

KADETI:
Za 7.mjesto
ABC ZADAR – SONIK PUNTAMIKA 66:70 (16:17, 14:20, 22:12, 14:21)
za 5.mjesto
GHIA STAFF PAZIN – DUBRAVA 57:74 (15:15, 15:12, 18:31, 9:16)
za 3.mjesto
CIBONA – CEDEVITA 70:82 (19:19, 17:16, 17:26, 17:21)
za 1.mjesto
ZADAR- SPLIT 55:75 (14:17, 13:17, 15:23, 13:18)
Zadar: Sikirić, Kovačević, Manojlović 4, Brala 8, Meštrić 3, Smoljan 2, Horvat 2, Majica 9, Matešić 2, Surać, Babara 10, Osmanović, Dobrović 9, Višić 6. Trener: M.Selin
Split: Perkušić, Fulgosi 8, Maršić, Putnik 2, Gizdavčić 18, Barac 4, Andrijašević 2, Omrčen, Bulić 2, Škiljo, Perasović 7, Biljak 18, Šarić 14. Trener: L.Škeva
JUNIORI:
za 7.mjesto
ŠIBENIK – TRIGLAV KRANJ 54:73 (18:19, 16:16, 11:19, 9:19)
za 5.mjesto
SONIK PUNTAMIKA – JOLLY JBŠ 79:74 (16:25, 22:17, 22:19, 19:13)
za 3.mjesto
ZADAR – CIBONA 68:82 (20:19, 11:31, 21:17, 16:15)
za 1.mjesto
CEDEVITA – SPLIT 101:63 (24:15, 26:22, 20:12, 31:14)
Cedevita: Kuzmanović 2, Jordano 12, Mihalić 6, Montana 3, Bajo 16, Buljević 31, Šetka 9, Perković 8, Barišić 10, Varga Brzica 4. Trener: M.Bošnjak
Split: Rebić, Topić 9, Mamić 2, Kokan 2, Kalebić 5, Bartulović 4, Omrčen 16, Runjić 8, Plazonić 6, Rajčić, Gizdavčić 9, Šarić 3. Trener: M.Karakaš

Trenutno nema komentara na ovaj članak

Registriraj se i komentiraj!

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *