Atletičarka Antonia Džaja donijela Zadru još jednu državnu medalju

Nakon odličnih rezultata na prvenstvima Dalmacije za limače i starije kategorije nova sjajne vijesti stižu iz Atletskog kluba Alojzije Stepinac.

U Karlovcu je održano Prvenstvo Hrvatske za mlađe juniorke i mlađe juniore na kojemu je Antonia Džaja u troskoku osvojila brončano odličje. Na ovaj način Antonia je potvrdila da spada u sam vrh troskokašica u svom uzrastu.

Naime, u veljači je na Prvenstvu Hrvatske u dvorani osvojila naslov državne prvakinje. Prava je šteta da na prvenstvu nije mogao nastupiti krizmanik David Dragaš koji je na Dvoranskom Prvenstvu Hrvatske osvojio srebrno odličje u istoj disciplini.

Odličan rezultat u Karlovcu je ostvarila i dugoprugašica Lukrecija Krstičević koja je u utrci na 2000 m sa zaprekama zauzela četvrto mjesto.

Sljedeće veliko natjecanja na kojem će boje Zadra braniti atletičarke i atletičari AK Alojzije Stepinac je Prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete i kadete koje će se održati u Varaždinu 18. i 19. lipnja. Očekuje se nastup desetak atletičara.