

GALERIJA Izložba slika umjetnice Nine Bugarija oduševila brojne posjetitelje!
AktualnoFoto galerijeIzdvojeno 16. travnja 2018. Valentina Fuzul

U art galeriji “Lucina butiga” u Bibinjama otvorena je izložba slika umjetnice Nine Bugarija, te figurica od žice njene kćeri Petre. Okupio se velik broj posjetitelja, koji su bili oduševljeni izloženim radovima i iznenađeni što se autorica nije i ranije odlučila na samostalnu izložbu.
“Cijeli moj život prožet je umjetnošću, slobodno vrijeme rado sam provodila slikajući, ali profesionalno se bavim drugim poslom. Moje radove vidjeli su moji prijatelji koji su me potaknuli na izložbu. Ključnu ulogu imala je vlasnica ove galerije, Lucija Kero Šimac, koja je preuzela organizaciju svega.” – kazala je Nina Bugarija dodajući kako je većina izloženih radova nastala tijekom posljednjih godinu dana, dok je samo nekoliko slika iz starijeg perioda i rađene su drugom tehnikom.
Podršku Nini dao je i suprug Stipe Bugarija, kojemu je drago što su se izloženi radovi toliko svidjeli posjetiteljima.
Na izložbi je, među ostalima, bio nazočan i načelnik Općine Bibinje, Bruno Bugarija, te načelnik Općine Zemunik, Ivica Šarić.
Trebate biti prijavljeni kako bi objavili komentar.