Ivan Santini golom u zadnjim minutama donio Standardu beligijski kup!

Hrvatski nogometaš u redovima Standarda iz Liegea, Ivan Santini, donio je veliku pobjedu i trofej Kupa Belgije svojoj momčadi u finalnom susretu protiv Club Bruggea (1:2).

Sjajni je 26-godišnji napadač zabio u 88. minuti na asistenciju Dossevija, a upravo je taj pogodak odlučio današnji susret.

No, Santini je imao prste i prilikom prvog pogotka, u 17. minuti utakmice. Asistirao je Dompeu za prvi pogodak Standarda, s kojim je momčad iz Liegea stigla u vodstvo. Samo deset minuta kasnije Refaelov poravnava na 1:1, a ključan trenutak utakmice za Club Brugge dogodio se u 51. minuti kada su ostali s igračem manje zbog isključenja Diabyja.

Podsjetimo, Santini ove sezone briljira u Standardu, a u 23 prvenstvena susreta postigao je 10 pogodaka.

Izvor: Germanijak.hr