Lovre Jerak i Stipe Kasun regionalni prvaci u plivanju

27.28.11.2021. na 25m bazenu Višnjik u Zadru održano je Regionalno prvenstvo Hrvatske za Regiju 1 (Dalmacije). U konkurenciji 148 natjecatelja iz 11 klubova naše regije pod vodstvom trenera Edgara Nimca nastupili smo sa 11 članova: Luka Čulina, Paula Golem, Lovre Jerak, Andrija Kačanić, Ema Krstić, Karla Mužanović, Stipe Radaš, Danica Sorić, Valentin Špralja i Jere Vlatković.

Najbolje rezultate je ostvario ml.junior Lovre Jerak (05) koji je osvojio 6 medalja. Zlatnu medalju i titulu ml.juniorskog regionalnog prvaka osvojio je u disciplini 50m prsno (31.17),  u istoj disciplini je doplivao do juniorskog srebra i titule viceprvaka. U disciplini 200m prsno (2:33.74) doplivao je do srebrnih medalja i titula viceprvaka u svim kategorijama seniorskoj, juniorskoj i ml.juniorskoj. Do još jedne titule ml.juniorskog regionalnog viceprvaka i srebrne medalje doplivao je u disciplini 50m leptir (27.36), dok je u disciplini 100m leptir (1:01.74) doplivao do brončane medalje.

Ml.junior Stipe Kasun (06) je s vremenom 1:14.09 doplivao do srebrne medalje i titule ml.juniorskog regionalnog viceprvaka u disciplini 100m prsno.

Još jednu brončanu medalju osvojila je muška mj.juniorska štafeta u sastavu: Andrija Kačanić (07), Lovre Jerak (05), Luka Čulina (06) i Stipe Kasun (06). Ekipa je zajedničkim snagama doplivala do medalje s vremenom 4:01.02 u disciplini 4x100m slobodno.