MALONOGOMETNA LIGA MARIN KAPELA Najbolji strijelac Kristijan Plazina

U nastavku malonogometne lige Marin Kapela, 4 Asa su pregazili Vranu 7:0  i sa ovom pobjedom vratili su lidersku poziciju jer Tribunj je u jednoj solidnoj utakmici pobjedio Lišane i nastavlja se velika neizvjesnost i smjena oko prvog mjesta. Budak i Čista Velika odigrali su zanimljivu utakmicu sa pravednim remiyem 2:2.

Budak i Čista Velika igraju u odličoj formi u nastavku lige. Torovi i Fortuna Drage u susjedskom derbiju odigrali su odličnu, zanimljivu i super efikasnu utakmicu sa puno rezultatskih preokreta gdje je legendarni Švabo bio u transu kako su njegovi puleni primali pacerske golove ali ipak su Torovi na kraju tijesno i zasluženo pobjedili 5:4.

Veliki derbi kola  na prvoligaškoj razini odigrali su sjajne ekipe CB Kula i Drage gdje su gledatelji uživali u velikoj utakmici sa puno žestine, poteza, izrađenih prilika i visokom ritmu tijekom cijele utakmice.

Igrač Draga Tomislav Vulin kod rezultata 2:1 u zadnjim minutama promašio  je šesterac i sa tim rezultatom CB Kula je na kraju zasluženo pobjedila 2:1.
Igralište na Kapeli.

Suci: Antonio Čvrljak i Joso Crnogaća (Šibenik)
4 ASA-VRANA 7:0

4 ASA-M.Bačić, Šitum, Mladen Jarmanović(3), K.Bačić, A.Rašić ,M.Bačić (1),I.Bačić, T.Bačić, Čirjak,Lučić, Mario Jarmanović, Marković, Čerina (3) . Voditelj ekipe: Marko Bačić

VRANA-Barišić, Banđen, Polegubić, Đodan, Čačić,Ivan Čirjak, Šarić, Desnica, Knežević, Ante Čačić, Jasmin Čirjak, Martin Čirjak

Voditelj ekipe:Marin Čačić

TRIBUNJ-LIŠANE 2:1

TRIBUNJ- N.Cvitan,Kursar ,Popov(1), D.Stipaničev, Zorić, Škugor, I.Stipaničev (1),Štampalija,Grubišin , A.Cvitan

Voditelj ekipe: Mate Jugov

LIŠANE-T Radaš,A.Šimunac, K.Plazina(1) L.Nimac Đimi, N.Šimunac, I.Nimac, M.Radaš, M.Nimac, D.Plazina, Š.Nimac, Nakić.

Voditelj ekipe: Jure Nimac-Pablo

BENKOVAC-PIROVAC 5:1

BENKOVAC:  Tokić, Zrilić,  Miletić, Šunić, Rakić, Anić, Lučić, Bašić, Lučić(1),
Guzić, Maračić(1), Margarin(1), Marjanović(2).

Voditelj ekipe: Ante Ljutić

PIROVAC-Š.Orlović,M.Meić(1),N.Troskot,Čepulo,T.Troskot,J.Meić,Žilić,Škerić,Lekaj,M.Barić,Čubrić,Mihek.

Voditelj ekipe: Alen Barić

BUDAK-ČISTA VELIKA 2:2

BUDAK-Jurić,Brković,Miletić(1),K.Brčić,I.Orlović(1),Vunić,Mate Brčić ,M.Bačić,M.Orlović,Babac,Bašić.Voditelj ekipe:Radoslav Perica-Kole

ČISTA VELIKA-Storić, A.Biluš, Ušljebrka, J.Pešić, B.Biluš, Kendeš(2) Zekonjić, Pavlović,I.Pešić, Vodanov,Storić.

Voditelj ekipe: Blaž Biluš

TOROVI-FORTUNA DRAGE 5:4

TOROVI S.Lukić, Mršić, I.Lukić,Mrkić,Čulina(2) ,Knez,Šestan(1), Birkić,H.Brkljača,Mikulić(2),Krklješ,Vidaković.

Voditelj ekipe: Darijo Šestan

FORTUNA DRAGE-Peričić,I.Vulin(1),A.Stojanov,Mate Barešić Miloš, V.Stojanov,J.Vulin, Mario Barešić,Colić(2),R.Barešić,S.Barešić(1) ,M.Vulin.

Voditelj ekipe: Joško Stojanov-Švabo

CB KULA-DRAGE 2:1

CB KULA  J.Jolić,I.Jolić,,Petrina(1), Kosor,Grozdanić , Tino Junaković(1),
Maretić,Rak,Slavica,Gatara ,Škugor,Kartelo,Goreta,Toni Junaković.Voditelj ekipe:Antonio Kulušić

DRAGE-Peričić,A.Barešić,T.Vulin(1),M.Stojanov,Marketin,R.Stojanov,Katuša,S.Vulin,T.Barešić,Erceg,Bašić,M.Vulin.

Voditelj ekipe: Marin Barišić

DOLA STANKOVCI-SAMO DA JE LADNA 3:0(bb)

Redosljed na ljestvici: 4 Asa 27,Čista Velika 26,Lišane 25,CB Kula 23,Torovi 22,Budak 19,Tribunj 19,Dola Stankovci 18,Drage 17,Benkovac 14,Fortuna Drage 13,Vrana 13,Pirovac 4, Samo da je ladna 1.

Lista strijelaca:

16 golova Kristijan Plazina (Lišane), 14 golova-Toni Petrina (CB Kula) i Josip Zekonjić (Čista Velika )

Tekst i foto: Marko Ledenko-Mane