NOVI PORAZ Unatoč problemima NK Zadar, nogometaši dali sve od sebe NOVI PORAZ Unatoč problemima NK Zadar, nogometaši dali sve od sebe
Na stadionu Stanovi danas je odigrana utakmica 18. kola 2. HNL lige. Zadrani su ugostili momčad Segeste, a unatoč trudu i volji, izgubili su... NOVI PORAZ Unatoč problemima NK Zadar, nogometaši dali sve od sebe

Na stadionu Stanovi danas je odigrana utakmica 18. kola 2. HNL lige.

Zadrani su ugostili momčad Segeste, a unatoč trudu i volji, izgubili su rezultatom 1-2.

Prvi gol za Zadar dao je već u četvrtoj minuti Želimir Terkeš, međutim, u nastavku su primili dva gola i susret završili porazom.

U idućem kolu igraju protiv NK Rudeš u Zagrebu.

Iako je stanje na ljestvici Druge nogometne lige za NK Zadar sve gore, većina nogometaša se trudi dati maksimum od sebe.

Klub je, kao što znamo, u blokadi, prijeti mu stečaj, nogometaši i treneri ne primaju plaće, nedavno je čak bila na jedan dan isključena i struja zbog neplaćenih računa.