Odigrano je peto kolo malonogometne lige Marin Kapela

Odigrano  je peto kolo lige Marin Kapela u kojoj sudjeluju malonogometni klubovi iz Zadarske i Šibensko – kninske županije.
Strijelci su bili izrazito raspoloženi i gledatelji su vidjeli puno dobrih utakmica.Lider lige neporažena ekipa 4 Asa u dobroj utakmici je pobjedila je Torove 3:1 gdje su Torovi pružali otpor u prvom poluvremenu ali u drugom djelu utakmice Asovi su razvili svoju prepoznatljivu igru sa puno izglednih šansi, kombinacija i držali su žestok ritam koji Torovi nisu mogli pratiti.Derbi kola i odličnu utakmicu sa mnogo preokreta rezultata  odigrali su Tribunj i Benkovac.
Mlada momčad Tribunja ulazi u veliku formu i to je na svojoj koži osjetila odlična ekipa Benkovca gdje se do zadnjih minuta vodila velika bitka na terenu sa puno šansi, poteza i u zadnjoj minuti utakmice Tribunj postiže pogodak za konačnih 3:2.Lišane su lako i neočekivano pobjedile dobru ekipu Čiste Velike 4:0.Budak i Fortuna Drage su također odigrali odličnu utakmicu sa puno rezultatskih preokreta,prilika i uzbuđenja do zadnjeg sućevog zvižduka jer u zadnjoj minuti utakmice Iko Bašić postiže pobjedonosni gol za konačnih 3:2 u korist Budaka.
Cb Kula  se nakon dva zadnja  uzastopna poraza trgnula u velikom svjetlu i napunila malonogometnu “duzinu” 12:1 mladoj ekipi Pirovca a briljirao je Toni Petrina koji je Pirovčanima uvalio čak sedam golova.
Drage su fenjeraša lige Samo nek je ladna također isprašili malonogometnom “duzinom” 12:4 a raspoložen je bio Mateo Katuša koji je postigao šest golova.Dola Stankovci je upisala svoju  drugu pobjedu u derbiju začelja protiv Vrane 5:2
Igralište na Kapeli.
Suci:Antonio Čvrljak i Stipe Protega (Šibenik)
CB KULA-PIROVAC 12:1CAFFE BAR KULA  J.Jolić,I.Jolić,T.Kulušić,Petrina 7, Kosor,Grozdanić ,Junaković 2,
Maretić,Rak,Slavica,Gatara ,Škugor,Kartelo 2,Goreta 1.Voditelj ekipe:Antonio Kulušić

PIROVAC-Š.Orlović,Meić 1,N.Troskot,Čepulo,T.Troskot,Žilić,Škerić,Lekaj,M.Orlović.Voditelj ekipe:Alen Barić.

DRAGE-SAMO NEK JE LADNA  12:4

DRAGE-M.Vulin,A.Barešić 1,T.Vulin,M.Stojanov 1,Marketin,Katuša 6,Erceg , Bašić 2,Peričić,M.Barešić ,D.Stojanov, S.Vulin,R.Stojanov  1,Voditelj ekipe:Marin Barešić

SAMO NEK JE LADNA-Srdarev,Stipaničev ,Š .Perkov ,Gašpić,J.Perkov 1,Franić,Babun,Petrović,Krečak,Ćuzela,Grubelić,Klarić,M.Perkov 3.Voditelj ekipe:Igor Stipaničev

LIŠANE-ČISTA VELIKA  4:0

LIŠANE-T Radaš,A.Šimunac, K.Plazina 1 ,L.Nimac-Đimi,N.Šimunac,I.Nimac 1,M.Radaš,M.Nimac 1,D.Plazina ,Š.Nimac,Nakić 1.Voditelj ekipe :Jure Nimac-Pablo

ČISTA VELIKA-Storić,A.Biluš,Ušljebrka,J.Pešić,B.Biluš,Kendeš Zekonjić,Pavlović,I.Pešić,Vodanov,Storić.Voditelj ekipe:Blaž Biluš

TRIBUNJ-BENKOVAC 3:2

TRIBUNJ- N.Cvitan,Kursar ,Popov 2, D.Stipaničev 1,Zorić,Škugor,I.Stipaničev ,Štampalija,Grubišin , A.Cvitan .Voditelj ekipe: Mate Jugov

BENKOVAC:  Tokić,Zrilić,  Miletić,Šunić 1,Rakić,Anić,Lučić,Bašić,Lučić ,
Guzić,,Maračić, Margarin 1.Voditelj ekipe :Ante Ljutić

BUDAK-FORTUNA DRAGE 3:2

BUDAK-Jurić,Brković,Miletić,K.Brčić,I.Orlović 1,Vunić,Mate Brčić ,M.Bačić,M.Orlović,Babac 1,Bašić 1.Voditelj ekipe:Kristijan Brčić

FORTUNA DRAGE-Peričić,I.Vulin,A.Stojanov,Mate.Mate Barešić ,Miloš,V.Stojanov,J.Vulin,Mario Barešić,Vučkov,R.Barešić 1,S.Barešić ,M.Vulin,D.Stojanov 1. Voditelj ekipe:Joško Stojanov-Švabo

DOLA STANKOVCI -VRANA 5:2

DOLA STANKOVCI  – J. Dubravica 1,L.Vunić DOLA STANKOVCI  – J. Dubravica,L.Vunić Sarađen 1, Mateo
Klarić, B. Vunić 2, L. Dubravica,Mate Klarić, Dario Perica 1,Prekpalaj,Šarić ,Deur,Dino Perica .
.Voditelj ekipe:Luka Dubravicaca

VRANA-Barišić,Banđen,Polegubić,Đodan 1,Čačić,Ivan Čirjak,Šarić,Desnica,Knežević 1,Ante Čačić,Jasmin Čirjak,Martin ČirjakVoditelj ekipe:Marin Čačić

4 ASA -TOROVI 3:14 ASA-M.Bačić,Šitum, Mladen Jarmanović,K.Bačić ,A.Rašić ,I.Bačić,T.Bačić,Čirjak 1,Lučić.,Mario Jarmanović 1,Marković 1 . Voditelj ekipe:Marko Bačić

TOROVI S.Lukić, Mršić, I.Lukić,A.,Birkić,Mrkić,Čulina ,Knez,Šestan,Birkić ,H.Brkljača,Mikulić 1 ,Krklješ,Vidaković.Voditelj
ekipe:Momir Krklješ