USPJEH PLIVAČKOG KLUBA JADERA NA REGIONALNOM PRVENSTVU Osvojili 15 medalja! USPJEH PLIVAČKOG KLUBA JADERA NA REGIONALNOM PRVENSTVU Osvojili 15 medalja!
Od 20. do 21. veljače na 25m bazenu ŠC Poljud održano je Mlađe kadetsko regionalno prvenstvo – Regije 1. Na ovom natjecanju u konkurenciji... USPJEH PLIVAČKOG KLUBA JADERA NA REGIONALNOM PRVENSTVU Osvojili 15 medalja!

Od 20. do 21. veljače na 25m bazenu ŠC Poljud održano je Mlađe kadetsko regionalno prvenstvo – Regije 1.
Na ovom natjecanju u konkurenciji od preko 200 plivača i plivačica naš klub je predstavljalo 20 članova i to 7 mlađih kadeta te 13 početnika koji su se u Zadar vratili bogatji za 15 odličja (5xsrebro, 10xbronca), dok je nedostajalo malo sportske sreće te su se još 8 puta plasirali na četvrto mjesto. Do individualnih odličja doplivali su: Maksim Komadina (4), Lucija Klasić (3), Noa Kuman (3) i Ema Krstić (1) dok je muška štafeta osvojila 3 medalje, a ženska jednu.
Najuspješniji je bio Maksim Komadina (04) koji je doplivao do četiri medalje. Srebrne medalje je osvojio u disciplilnama: 50m slobodno (29.58) i 100m slobodno (1:04.44), dok je do brončanih medalja doplivao u disciplinama: 400m slobodno (4:57.06) i 50m leptir (33.18).
Noa Kuman (04) je osvojio tri medalje. Do srebra je doplivao u disciplini 100m leptir (1:16.36), dok je brončane medalje osvojio u disciplinama: 100m mješovito (1:17.00) I 100m leđno (1:15.62). U disciplini 100m slobodno mu je izmakla medalja te se s vremenom 1:06.19 plasirao na četvrto mjesto.
Do još jednog individualnog srebra doplivala je Ema Krstić (06). Ema je do srebrne medalje doplivala u najduzoj disciplini programa 400m slobodno (6:01.10), dok su joj u disciplinama: 100m slobodno (1:20.71) i 100m leptir (1:37.15) izmakle medalje te se plasirala na četvrto mjesto.
Lucija Klasić (06) je osvojila tri brončane medalje i to redom u disciplinama: 400m slobodno (6:18.82), 50m leptir (40.74) i 100m leptir (1:35.36), a medalje su joj pobjegle u disciplinama: 50m leđno (42.60), 100m leđno (1:32.25) i 100m mješovito (1:33.67) gdje plasirala na četvrto mjesto.
Muška štafeta u sastavu Noa Kuman (04), Maksim Komadina (04), Lovre Jerak (05) i Diego Bajlo (05) je doplivala do srebrne medalje u disciplini 4x100m slobodno (4:35.65). Do dvije brončane medalje u disciplinama 4x50m slobodno (2:04.57) i 4x50m mješovito (2:22.95) stigli su u sastavu: Maksim Komadina (04), Lovre Jerak (05), Noa Kuman (04) i Roko Zubčić (05).
Ženska štafeta je doplivala do brončane medalje u disciplini 4x50m slobodno (2:36.54), zajedničkim snagama medalju su osvojile: Lucija Klasić (06), Lana Tičić (06), Ema Krstić (06) i Aneta Zurak (06), dok su se na četvrta mjesta plasirale u disciplinama 4x100m slobodno (5:57.41) i 4x50m mješovito (3:03.15)

Među prvih 10 u regiji doplivali su i:
Lovre Jerak (05): 100m prsno (1:29.74) – 5 mjesto, 100m mješovito (1:19.24) – 5 mjesto , 100m leptir (1:20.91) – 5 mjesto, 50m leptir (35.53) – 8 mjesto, 50 m leđno (37.52) – 9 mjesto, 50m slobodno (31.59) – 10 mjesto
Ema Krstić (06): 100m mješovito (1:33.71) – 5 mjesto, 50m slobodno (35.49) – 6 mjesto
Noa Kuman (04): 400m slobodno (4:57.31) – 5 mjesto, 50m leptir (34.89) – 7 mjesto
Lana Tičić (06): 50m prsno (51.31) – 5 mjesto, 100m prsno (1:51.02) – 8 mjesto, 100m mješovito (1:41.27) – 9 mjesto
Maksim Komadina (04): 50 m leđno (35.69) – 7 mjesto, 100 m leđno (1:17.83) – 7 mjesto
OSVOJENE MEDALJE PO KATEGORIJAMA
Disciplina: 400m SLOBODNO, Plivačice Kategorija: ML.KADETI
Rank Ime i prezime natjecatelja Godište Vrijeme
2 Ema Krstić 2006 6:01.10
3 Lucija Klasić 2006 6:18.82
Disciplina: 400m SLOBODNO, Plivači Kategorija: ML.KADETI
3 Maksim Komadina 2004 4:57.06
Disciplina: 50m LEPTIR, Plivačice Kategorija: ML.KADETI
3 Lucija Klasić 2006 40.74
Disciplina: 50m LEPTIR, Plivačice Kategorija: ML.KADETI
3 Maksim Komadina 2004 33.18
Disciplina: 4x100m SLOBODNO ŠTAFETA, Plivači Kategorija: ML.KADETI
2 Noa Kuman 2004, Maksim Komadina 2004,
Lovre Jerak 2005, Diego Bajlo 2005 4:35.65
Disciplina: 100m SLOBODNO, Plivači Kategorija: ML.KADETI
2 Maksim Komadina 2004 1:04.44
Disciplina: 100m MJEŠOVITO, Plivači Kategorija: ML.KADETI
3 Noa Kuman 2004 1:17.00
Disciplina: 4x50m SLOBODNO ŠTAFETA, Plivačice Kategorija: ML.KADETI
3 Lucija Klasić 2006, Lana Tičić 2006,
Ema Krstić 2006, Aneta Zurak 2006 2:36.54
Disciplina: 4x50m SLOBODNO ŠTAFETA, Plivači Kategorija: ML.KADETI
3 Maksim Komadina 2004, Lovre Jerak 2005,
Noa Kuman 2004, Roko Zubčić 2005 2:04.57
Disciplina: 50m SLOBODNO, Plivači Kategorija: ML.KADETI
2 Maksim Komadina 2004 29.58
Disciplina: 100m LEĐNO, Plivači Kategorija: ML.KADETI
3 Noa Kuman 2004 1:15.62
Disciplina: 100m LEPTIR, Plivačice Kategorija: ML.KADETI
3 Lucija Klasić 2006 1:35.36
Disciplina: 100m LEPTIR, Plivači Kategorija: ML.KADETI
2 Noa Kuman 2004 1:16.36
Disciplina: 4x50m MJEŠOVITO ŠTAFETA, Plivači Kategorija: ML.KADETI
3 Maksim Komadina 2004, Lovre Jerak 2005,
Noa Kuman 2004, Roko Zubčić 2005 2:22.95

Na natjecanju su sudjelovali: Diego Bajlo, Stjepan Baraba Čulina, Roko Grgić, Lovre Jerak, Stipe Kasun, Lucija Klasić, Maksim Komadina, Toni Korda, Ema Krstić, Noa Kuman, Pavle Mandić, Dominik Paleka, Melanie Pavlović, Vito Petani, Duje Spahija, Marko Spahija, Anđelo Šabić, Lana Tičić, Roko Zubčić, Aneta Zurak
Treneri koji su vodili ekipu: Ante Džaja, prof, Edgar Nimac.