USPJEH PLIVAČKOG KLUBA ZADAR Osvojili 10 medalja na “Festivalu plivanja” USPJEH PLIVAČKOG KLUBA ZADAR Osvojili 10 medalja na “Festivalu plivanja”
23.-24.04.2016. na 50m bazenu “Utrina” održalo se 13. izdanje natjecanja “Festival plivanja”. U konkurenciji 430 plivača iz 23 kluba nastupili smo sa 10 članova... USPJEH PLIVAČKOG KLUBA ZADAR Osvojili 10 medalja na “Festivalu plivanja”

23.-24.04.2016. na 50m bazenu “Utrina” održalo se 13. izdanje natjecanja “Festival plivanja”. U konkurenciji 430 plivača iz 23 kluba nastupili smo sa 10 članova koji su se kući vratili sa 10 medalja (2xzlato, 2xsrebro, 6xbronca).

Najbolje rezultate ostvario je Lovre Jerak (05) koji je u D kategoriji doplivao do zlatne medalje u disciplini 100m prsno (1:31.60), dok je do srebra doplivao u disciplini 200m leptir (3:12.48). U C kategoriji ga u stopu slijedi Ema Krstić (06) koja je do svoje zlatne medalje doplivala u disciplini 200m mješovito (3:11.67), a u disciplini 200m leptir (3:32.69) osvojila je brončanu medalju. U muškoj konkurenciji C kategorije do dvije medalje je doplivao Noa Kuman (04) srebrnu medalju je osvojio u disciplini 400m slobodno (5:07.00) dok je brončanu osvojio u disciplini 200m leđno (2:46.06). U B kategoriji dvije brončane medalje osvojio je Filip Smolić (03) i to u disciplinama 100m prsno (1:21.16) i 200m prsno (2:53.89), ujedno je u obe discipline doplvao i do kadetskih normi za ljetno PH. Mateo Škalec (02) je u A kategoriji doplivao do brončane medalje u disciplini 200m leđno (2:34.99) dok je do kadetskih normi doplivao u disciplinama 100m i 200m leđno te 200m prsno. Do jedne brončane medalje doplivao je i Maksim Komadna (04) i to u disciplini 200m slobodno (2:25.45). Dok je do kadetskih normi za ljetno PH doplivala Marija Kuman (05) 100m i 200m leđno A limt te B limit u disciplini 200m slobodno.

OSVOJENE MEDALJE PO KATEGORIJAMA

Disciplina: 200m LEPTIR, PlivačiKategorija: ML.KADETI D
RankIme i prezime natjecateljaGodišteVrijeme
2Lovre Jerak20053:12.48
Disciplina: 200m MJEŠOVITO PlivačiceKategorija:ML.KADETI C
1Ema Krstić20063:11.67
Disciplina: 400m SLOBODNO, PlivačiKategorija: ML.KADETI C
2Noa Kuman20045:07.00
Disciplina: 200m PRSNO, PlivačiKategorija: KADETI B
3Filip Smolić20032:53.89 kadetski limit
Disciplina: 200m SLOBODNO, PlivačiKategorija: ML.KADETI C
3Maksim Komadina20042:25.45
Disciplina: 100m PRSNO, PlivačiKategorija: KADETI B
3Filip Smolić20031:21.16 kadetski limit
Disciplina: 100m PRSNO, PlivačiKategorija: ML. KADETI D
1Lovre Jerak20051:31.60
Disciplina: 200m LEPTIR, PlivačiceKategorija:ML.KADETI C
3Ema Krstić20063:32.69
Disciplina: 200m LEĐNO, PlivačiKategorija: KADETI A
3Mateo Škalec20022:34.99 kadetski limit
Disciplina: 200m LEĐNO, PlivačiKategorija: ML.KADETI C
3Noa Kuman20042:46.06

 

Ekipa koja je nastupila na natjecanju: Diego Bajlo, Lovre Jerak, Maksim Komadina, Ema Krstić, Noa Kuman, Marija Kuman, Mateo Škalec, Filip Smolić, Roko Zubčić, Aneta Zurak.

Treneri koji su vodili ekipu: Marijan Čulina, prof, Edgar Nimac