BORUT GATARA I EKIPA VRHUNSKI ODRADILI POSAO Rekordan broj sudionika i gledatelja Vak”an”ze!

Ovogodišnje izdanje manifestacije VAK“AN“ZA Sport&Music fiestival oduševilo je sve koji su se odazvali, od domaće i strane publike, pa do samih sudionika.

Organizatori, na čelu s Borutom Gatarom, odradili su vrhunski posao, te pokazali da su iz godine u godinu sve iskusniji i uspješniji.

Finalna večer okupila je najviše sudionika.

Detaljnije o tome izvijestila nas je suradnica za medije, Lucia Kolega.

“Ekipa Sukošan je drugu godinu zaredom osvojila 1. mjesto i time pored ekipe Vojnički postala još jedna ekipa sa dvije osvojene VAK“AN“ZA-e. U finalu su rezultatom 6:5 savladali ekipu Croccante team Kampo Kaštelo koja je također pokazala zaista zavidne vaterpolske vještine. Treće mjesto osvojila je ekipa VB Nema labavo savladavši ekipu Pinac Preko rezultatom 7:2. Program je započeo u 20:00 predstavljanjem ekipa, zagrijavanjem te utakmicom za 3. mjesto. Prije samog finala i predstavljanja ekipa održana je minuta šutnje za ubijenog Tomislava Salopeka. Finale je bilo doista uzbudljivo i napeto i brojni gledatelji (i domaći i furešti) su svjedočili vrhunskom vaterpolu i isto tako vrhunskoj zabavi. Nakon finala dodijeljene su pojedinačne nagrade, medalje i pehari. Iza nas je jedna predivna sportska večer i zahvaljujemo svim natjecateljima koji su sudjelovali te predivnoj publici koja je ovacijama i „valovima“ bodrila naše vaterpoliste.”